fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

День міста Яремче 2013. Пригощаємо бараниною

День міста яремче 2013

У самому розпалі свята – з 18.00 по 19.00, «Романтік Спа Готель» буде пригощати гостей свята оригінальною апетитною шурпою та ексклюзивно, тільки для відвідувачів дійства – неймовірно смачний баран на вертелі.

Цей смак запам’ятається вам назавжди!

Програма святкування дня міста Яремче 28.07.2013:

09.00-11.00  Відвідайте святкову літургію у храмі Різдва Іоанна Хрестителя та отримаєте Боже благословення у новій святині, яка велично сяє позолоченими куполами у центрі курортного міста.

13.00 – 18.00 Мистецькі колективи Яремчанського регіону, представники традиційного фольклору краю, подарують вам свято троїстої музики та гуцульської співанки і Ви неодмінно відчуєте дух справжнього українського етносу

18.00 – 19.00 Відчуйте справжній смак багатої української кухні на конкурсі «Страви з полонини»

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

19.00-23.00 Святковий концерт на головній сцені міста за участю Ірини Федишин, гурту «Корпорації оптимізму КООП», Вови зі Львова, особливого гостя Ореста Лютого і гурту «Сталін унд Гітлер капут» та інших

23.00 Танці, улюблена музика, нові знайомства та спілкування. Все це – популярна молодіжна дискотека

На довершення свята – грандіозний видовищний феєрверк!

Поспішайте та запросіть з собою друзів та близьких!

Буде цікаво!

Відроджуймо українські традиції разом!

Яремчанщина – унікальний регіон з добре збереженою автентикою, визнаними майстрами професійної та аматорської сцени, видатними пам’ятками культурної спадщини.

Духовні традиції Яремчанського регіону покликані формувати міцну національну ідентичність молодих громадян в розбудові цілісного національного культурного простору, розвитку національної культури, її активного входження в європейський і світовий простір.

До нас їдуть туристи й відпочиваючі, щоб побачити не тільки красу природи, але й захопитися самобутнім гуцульським мистецтвом та відчути справжній колорит Гуцульського краю.  Адже українська пісня, вишивка, вироби українських різьбярів, ковалів – їх не сплутаєш ні з якими іншими.
Також ми написали цікаву статтю про Буковель