fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Готелі України


Україна – чудова країна з ідеальним для людини помірно континентальним кліматом та привітним, гостинним населенням. Туристичний потенціал України безмежний, проте якісно нового рівня туристична інфраструктура України стала набувати лише в останні роки. Зокрема, якість готелів та відпочинкових комплексів впритул наблизилася до європейських стандартів, а часто і перевершує їх! Рейтинг українських готелів у світових каталогах постійно зростає, що ще раз підтверджує їх високий рівень. Пошук готелів по Україні легко здійснити як по друкованих, так і по електронних каталогах в мережі Інтернет. Досить привабливо – європейський рівень обслуговування, а ціна українська!

Курорти України

Морські узбережжя Криму, Одеси та Херсону, бальнеологічні санаторії Трускавця, Моршина, Східниці, гірськолижні курорти Карпат – це все туристична Україна! Особливу увагу варто звернути на відпочинку в Карпатах, Яремче, Буковелі. Саме там поєднуються неперевершені гірські краєвиди, чисте цілюще повітря, місцевий гуцульський колорит та готелі з світовими стандартами обслуговування! Невід”ємні атрибути сучасного готелю, такі як басейни, сауни, конференц-зали вже зараз пропонують готелі Карпат, Яремча, Буковель. Вишукані ресторани, гуцульська та європейська кухні, оригінальні паби та бари завжди до Ваших послуг в Готелях Карпат. Романтік Спа Готель, Перлина Карпат, Вершина та інші готелі Яремче і Карпат запропонують Вам найвищий рівень сервісу та обслуговування за прийнятною ціною.

Готель України

Сімейний відпочинок та відпочинок з дітьми в Карпатах – чудова ідея, здійснивши яку, Ви точно не пожалкуєте. Прогулянка гірськими стежками, сходження на Говерлу, сплави гірськими річками – в Карпатах є все для активного відпочинку, зеленого туризму. Враження та спогади про мальовничі Карпати залишаться з Вами на все життя, і Ви неодмінно забажаєте повертатися в Карпати знову і знову, влітку і взимку!

Розвиток готельного господарства та туризму України

Провести свою відпустку в Україні не тільки патріотично та модно, а й надзвичайно цікаво, пізнавально та корисно для здоров”я Вашого і Ваших дітей! Не варто шукати неймовірного за кордоном, в Україні безліч місць для відпочинку, які обов’язково приємно Вас вразять!

Відпочинок в Карпатах в Романтік Спа Готель – Готелі України!

Готелі України