fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Кінні прогулянки в Яремче Буковель


Коні – граційні, розумні, віддані тварини.

Внаслідок багатовікового розведення карпатських коней в суворих гірських умовах – була отримана унікальна по витривалості і працездатності порода.

Здатність гуцульських коней до подолання крутих гірських схилів вражає.

М’якість руху, добродушність і відданість в роботі – завдяки цьому, жителі Карпат мають можливість їх використовувати для верхової їзди, для гужового транспорту. Вони дуже надійні і незворушні, навіть коли стикаються з недосвідченим вершником.

«Романтік Спа Готель» пропонує:

  • · Катання на бричці, їзда на конях
  • · Кінні екскурсії по лісових масивах і гірських стежках.

Вплив коней на людину

  • Лікує більше сам кінь, а методика тільки допомагає скерувати оздоровчу дію:
  • Тіло коня передає людині до 120 рухових імпульсів за хвилину, через що працюють усі групи м’язів тіла людини. Це не можливо на жодному зі штучних тренажерів
  • При кінній їзді відбувається природний масаж: хребта, рук, ніг. Він поєднується з підігрівом: температура тіла коня на 2 градуси вища за температуру людини
  • Незрима енергетика тварини. Незалежно від віку коні несуть в собі неабияку позитивну енергетику
  • Здатні передавати свою упевненість, спокій, енергетику іншим
  • Контакт із кіньми приносить психологічний комфорт. Здатність коня тонко відчувати нашу психологію можна та потрібно використовувати з лікувальною метою
  • Живе спілкування із твариною заспокоює, знімає стреси і депресію
  • Позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи.

Верхова їзда

Гуцульська порода коней є однією з кращих для іпотерапії – оздоровчої верхової їзди, оскільки лікує психологічні розлади, різні хвороби хребта, покращує здоров’я хворих діток на ДЦП, допомагає подолати страхи й лікувати важкі депресії.
Рекомендуємо кінні прогулянки по Буковелю та Яремче.

Методика іпотерапії у Європі застосовується уже здавна.

Коли людина катається на коні, це не просто фізичне навантаження, а й психологічна терапія! Отримується такий емоційний поштовх, якого не можливо отримати у жодному лікувальному закладі. Із точки зору психології – це безцінний момент.

Особливо важливою є їзда верхи для підлітків, у яких спостерігаються проблеми у спілкуванні з однолітками та іншими людьми. Кінь допомагає навчитися налагоджувати контакти у спілкуванні, долаються певні бар’єри комунікації

Відчуття свободи та розкутості, що дарує верхова їзда на природі, а також можливість управління конем формує лідерські якості дитини.

Під час заняття верховою їздою у людей збільшується зацікавленість до пізнання навколишнього світу, уява про природу, тварин, коней, зокрема.

Верхова їзда є дуже корисною для здоров’я. Вона тренує рівновагу, м’язи, покращує загальний тонус тіла.

Кінні прогулянки

Кінна поїздка гірськими стежками під палким літнім сонцем – не зовсім легка прогулянка. Зате перед Вами відкриються нові багатющі краєвиди карпатських країв, можливість помандрувати лісом, продегустувати відомі національні страви, а потім – прохолода і велич водоспадів.

В Карпатах, завдяки сприятливим природнім умовам, підготовлені спеціальні маршрути для того, щоб поціновувачі такого виду відпочинку змогли отримати те задоволення, яке шукали. М’який клімат, що поєднується з пишнотою карпатської природи, її безкрайніми полями і лісами – усе це подарує дивовижне відчуття свободи.

Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку в Карпатах, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму.

На сьогоднішній день кінний туризм швидко розвивається і вже став  популярним серед гостей Карпат.

Кінна прогулянка принесе Вам багато приємних несподіванок та нових вражень, обов’язково запам’ятається і здивує навіть досвідчених вершників.

Ви будете мати прекрасну нагоду відчути себе справжнім лицарем-вершником!

Таке проведення активного відпочинку неодмінно стане вашим улюбленим хобі