fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Квадроцикли Прокат квадроциклів в Яремче Буковель


Прокат квадроциклів – ☎ +38 (067) 930-43-91

Прокат квадроциклів

Прокат квадроциклів


В 1886р., у виробництво пішли квадроцикли з розташуванням коліс двох типів: що розташовуються у вершинах ромба і за звичним прямокутнику. Причому останні були куди більш стійкими. Місця для водія і пасажира на квадроциклах тих часів також випускалися у двох варіаціях: з сидіннями, розташованими одне за іншим і розташованими поруч.

Свій перший двигун внутрішнього згоряння легендарний Генрі Форд зібрав на кухні свого будинку. Незабаром він вирішив поставити двигун на раму з чотирма велосипедними колесами. Так в 1896 році з’явився квадроцикл (Ford Quadricycle) – транспортний засіб, вже куди більш схожий на сучасний, який став, по суті першим автомобілем Форд .

Ось так, із Ford Quadricycle виросла Ford Motor Company. Квадроцикли з двигуном внутрішнього згоряння стали дуже популярні, проте продаж квадроциклів значно скоротилася з технологічним розвитком автомобілів, а квадроцикли використовувалися в деяких регіонах і більшою мірою в туристичних цілях.

Однак, повернення актуальності квадроциклів відбулося на початок двадцятого століття, коли в 1924 році французький винахідник Чарльз Моше сконструював Velocar, який представляв собою квадроцикл, оснащений педалями. Під час Другої світової війни, коли Франція була окупована, бензин був крайнім дефіцитом, Velocar відіграв свою важливу роль, ставши майже національним видом транспорту.

Наступною хвилею інтересу до квадроциклів можна вважати 70-ті роки, коли вже з’явилися свого роду гібрид між автомобілем і мотоциклом, взявши найкраще з обох іпостасей.

Даний період можна сміливо вважати початком виробництва триколісних мотоциклів, які поєднували маневреність і економічність разом із зручністю і практичністю, стали  родоначальниками сучасних мотовсюдиходів. Для більшої стійкості, як і у випадку з першими квадроциклами, з триколісних вони стали чотирьохколісними.

Переваги квадроциклу

  • маневреність і економічність
  • практичний транспортний засіб
  • модна розвага
  • стають все більш доступними, збільшується різновид за характеристиками і призначеннями для задоволення самих різних потреб
  • легке управління по бездоріжжю: завдяки автоматичній коробці передач, вони впораються з керуванням без всяких труднощів. Розігнати позашляховик можна до 40 км / год.
  • можливість поганяти у будь-яку пору року
  • зручність, безпека, стійкість і швидкість

Квадроцикл однозначно у виграші!

Справжня насолода від поїздки на квадроциклах

Багато туристів відправляються на пошуки екстремальних відчуттів, надають перевагу більш активному відпочинку в Карпатах.

Жодний відпочинок не без того, щоб «поекстрималити».

Ви зможете справді відірватись та отримати порцію адреналіну від поїздки на квадроциклі по найкрутіших пагорбах Яремче та Буковель.

Квадрациклами можна мандрувати неповторними маршрутами, «абсолютним бездоріжжям». Несприятливі погодні умови? – квадроциклам все під силу. Це додасть Вам, вміння долати природні перешкоди.

Управляти квадроциклом досить просто! Кожен зможе оволодіти технікою їзди, навіть діти з 12 років, а пізнати всі тонкощі і забезпечити контроль та безпеку зможуть досвідчені висококваліфіковані інструктори.

Якщо Ви – любителі гострих відчуттів, сміливі та відважні, тоді «Романтік Спа Готель» пропонує Вам зробити дійсно вражаючий екстремальний подарунок – поганяти на квадроциклах та підкорити безкраї простори Карпат, відчуваючи повну свободу.

Незабутні враження подарує Вам велика кількість туристичних маршрутів для здолання найкрутіших пагорбів на квадроциклах. Пропонуються тури на квадроциклах.

Маршрути в Карпатах  створені таким чином, щоб Ви змогли оцінити всю красу природи, відчути драйв і екстрім їзди, а ввечері комфортно відпочити в затишному готелі.

Зірки на квадроциклах

Співачка Руслана отримала масу позитивних емоцій від козирного відпочинку у «Романтік Спа Готель» їй вдалось відірватись та отримати порцію адреналіну від поїздки на квадроциклі.

Руслана стрімголов літала на квадроциклі по найкрутіших пагорбах Яремчанщини.

«Я дуже люблю екстрим. Для мене життя без чергового вибуху адреналіну в крові, не життя. Але я за правильний екстрім! Той, який змушує серце битися швидше, але при цьому абсолютно безпечний. Наприклад, це катання на квадроциклах. Завдяки здоровому способу життя та спортивних захопленням, кожна людина може зробити своє життя яскравішим, цікавішим. І ніякий штучний допінг абсолютно не потрібен», – говорить Руслана.

 

Екскурсія на квадроциклах залишиться у серці кожного назавжди.

Ви обов’язково захочете повторити цю пригоду знову!