fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Тури в Карпати


Таке можна побачити тільки у самому серці Карпат: фантастичні гори, неосяжні смереки, пороги стрімких гірських рік, бурхливі водопади, безліч інших цікавих об’єктів. Все це чекає на Вас в екскурсії по українських Карпатах.

Тури в Карпати – це справжня природна екзотика, яка своєю неповторною красою, різномаїттям краєвидів, унікальним місцевим колоритом народних традицій приваблює гостей з усіх-усюди.

Кожний куточок карпатських гір унікальний, по-своєму привабливий, і на сьогоднішній день дуже багато туристів їдуть в Карпати на екскурсії, щоб відчути живу природу у всій її первозданній дикості і красі.

Все більше туристів надають перевагу екологічним турам в Карпати, які дають міським мешканцям змогу повноцінно відпочити в осередках живої природи, пізнати інше культурне середовище, ближчий до природи спосіб життя, активно провести час, і набратися нових вражень.

Для відпочинку зимою< ж захоплюючий гірськолижний азарт притягує до себе любителів активного відпочинку, тому величезну популярність сьогодні набирають зимові тури в Карпати, а саме у Яремче, ТК Буковель, Драгобрат – найвідоміші курорти карпатського краю.

Безліч закладів проживання та харчування готові запропонувати гостям затишну атмосферу, екологічно чисті, корисні для здоров’я продукти та напої, а також скоштувати ексклюзивні страви етнічної кухні.

Для людей, які хочуть зайнятися своїм здоров’ям Карпатам теж є, що запропонувати – оздоровчі тури в Карпати, на курорти, де знаходиться безліч мінеральних джерел, а також на кілька годин занурення в стан блаженної релаксації у карпатських банях, спа-саунах та отримати заряд енергії у спа-басейнах.

Мережа доріг дає змогу охопити кільцевими екскурсійно-туристичними маршрутами понад 2/3 природних та історико-культурних пам’яток області; сприяє розвитку автомобільного туризму та формуванню кільцевих авто-маршрутів по області.

Усе це робить популярним екскурсії в Карпати. Особливо користуються попитом багатоденні тури Карпатами.

Карпатський край відомий багатою сакральною та духовною спадщиною. Територію Івано-Франківської області здавен населяли народи з різним релігійним віросповіданням, саме тому, збережені церкви, костели, синагоги, монастирі та скити є окрасою області та передумовою для розвитку релігійних та паломницьких турів Карпат.

«Романтік Спа Готель», який знаходиться в наймальовничішому куточку Карпатських гір, в самому центрі казкового курортного містечка Яремче, окрім високоякісного сервісу та козирного відпочинку пропонують гостям туристичні послуги, а саме екскурсії в Карпатах – на любий «смак»! Відпочинок в Карпатах для Вас!


Тури в Карпати


Пошуки, пов’язані із запитом Тури в Карпати тури в карпати з рівного відпочинок в карпатах тури в карпати з хмельницького тури в карпати з тернополя тури в карпати з вінниці тури в карпати на 3 дня тури в карпати з києва тури в карпати хмельницький