fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Термальні води

Термальні басейни у місті-курорт Яремче

💧Тепер басейни розігріто до 32°С 🔥

💦 Ми піднімаємо термальну воду на поверхню з підземних річок глубиною 135-255 метрів та розігріваємо басейни до 32°С – адже знаємо, що самі корисні -це термальні басейни, а Ваш затишний відпочинок стане більш актуальним та корисним у будь-яку пору року.

🚰 Термальна вода надає розслаблюючу дію на м’язи, стимулює кровообіг та, завдяки своїм мінеральним компонентам, полегшує хронічні захворювання суглобів, а також ревматизм та алергію .
Термальні води стрімко набирають популярність серед любителів поєднати приємне з корисним. На термальні води їдуть, як на курорт: з комфортом розслабитися і набратися сил.
У земній корі існує рухливий, надзвичайно теплоємний енергоносій — вода, що насичує всі породи осадового чохла. Розігріті до високих температур породи нагрівають воду.
Класифікація мінеральних вод не залежить від температури, з якою її піднято на поверхню. Вода у басейнах Романтік Спа – термальна, бікарбонатна.
Здавна термальні води знаходили застосування в лікувальних цілях для профілактично-лікувальних властивостей.
Згідно класифікації термальних та мінеральних вод – у наших басейнах бікарбонатні води. Ці води найбільш розповсюджені в природі беруть свій початок в вапнякових скелях, і містять у великій кількості бікарбонати і кальцій, сульфати, натрій і магній, але в незначній кількості.
Бікарбонатні води являють собою найбільш поширений в природі тип води, і мають широкий спектр застосування, який варіюється виходячи з концентрації мінеральних солей, що містяться в них, роблячи їх ідеальними як для класичної гідропонній терапії, так і для басейнів. Особливо, вони показані спортсменам для відновлення мінералів, втрачаються під час інтенсивної фізичної діяльності.

💧 Численні клінічні дослідження показали, як ресурси бікарбонатних вод, в разі захворювань травного тракту, сприяють розчиненню слизу і полегшують симптоматику надмірної кислотності.Тому цей особливий тип вод є ідеальним для тих, хто страждає від тимчасових або хронічних захворювань шлунка.

Також у відсутності встановлених захворювань, бікарбонатні води покращують загальний стан по відношенню до травного процесу.

Мінералізована термальна вода з глибини з температурою 28-32 °С чудово впливає на шкіру, лікує різноманітні запальні процеси, хвороби серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату. Покращує загальний стан організму і лікує хронічне безсоння.

🌊 Термальні води у світі відомі здавна. Їх успішно використовують у будь-яку пору року: для лікування, насолоди та відпочинку. На території України термали тільки почали свою тріумфальну ходу.
На термальні води їдуть, як на курорт: з комфортом розслабитися і набратися сил.

Ми Вас чекаємо у місті – курорті Яремче!